Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0