Titles you rated
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 2.5
King KongRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 2.5