Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
White NightRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0