Movies
Ratings
15
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
HostelRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
HancockRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0