Movies
Ratings
58
Spirited AwayRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Tokyo FamilyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.0
Microbe & GasolineRated ★ 4.0