Series
Ratings
21
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0