Movies
Ratings
1073
The PatriotRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Heaven's SoldiersRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
General's SonRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 3.5
GeochilmaruRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0