Titles you rated
Hogu's LoveRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0