Series
Ratings
38
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0