Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5