Movies
Ratings
100
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 3.5
AliensRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0