Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Great Season 2Rated ★ 4.5
The GreatRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0