Titles you rated
Why Women KillRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 2.0
35-sai no ShoujoRated ★ 2.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 1.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.5