Movies
Ratings
42
King and the ClownRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
JoséeRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5- PicnicRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0