Titles you rated
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 2.5
SteamboyRated ★ 3.0- The WindowRated ★ 3.5
Hong Gil DongRated ★ 2.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.0- Green DaysRated ★ 2.0
Frozen FeverRated ★ 2.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 2.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5- Blade of the Phantom MasterRated ★ 1.5
My Beautiful Girl, MariRated ★ 2.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 2.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 2.0
Aachi and SsipakRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 2.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 4.5