Movies
Ratings
252
Scandal MakersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 1.0
MegamindRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5