Movies
Ratings
26
The FinishersRated ★ 2.5
Legends of Oz: Dorothy's ReturnRated ★ 1.5
Zorori the Naughty Hero: Super Adventure!Rated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 5.0
Mr. BrooksRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 1.5
RedRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
JobsRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.5
Death NoteRated ★ 2.5
ThorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0