Series
Ratings
101
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Jang Yeong SilRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0