Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 3.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- Flirty Boy and GirlRated ★ 4.5
D-DayRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5