Titles you rated
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: IntrigueRated ★ 4.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: CollisionRated ★ 4.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: Stellar WarRated ★ 4.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: EncounterRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
The Brothers SunRated ★ 3.0