Movies
Ratings
371
Talk to MeRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
FlowRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
The Animal KingdomRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
NosferatuRated ★ 2.5
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 0.5
Ready or NotRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 3.5