Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0