Movies
Ratings
35
The Dark KnightRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5