Movies
Ratings
44
The HimalayasRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 2.0