Movies
Ratings
342
BraveRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5