Titles you rated
LoganRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.5
pace makerRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Sweet KarmaRated ★ 3.0
Mother's DayRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
Jeepers CreepersRated ★ 2.0