Series
Ratings
65
GiantRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
LastRated ★ 3.5