Titles you rated
The ApartmentRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0