Series
Ratings
278
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
- BakumanRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 2.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5- Osomatsu-kunRated ★ 3.0
- Strawberry Marshmallow OVARated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0- Magical Girl Lyrical Nanoha ViVidRated ★ 3.0
Black Butler 2Rated ★ 2.0
Magical Girl Lyrical Nanoha A`sRated ★ 3.0