Movies
Ratings
190
Mr. VampireRated ★ 3.5
SpeciesRated ★ 4.0
The FacultyRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
1408Rated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Bullet in the HeadRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5