Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 3.5- One Week FriendsRated ★ 2.5
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.0
Domestic GirlfriendRated ★ 3.5
Silver SpoonRated ★ 4.0
ReLIFE OVARated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5