Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5- Diva JanusRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe ItRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
FAQRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ImagoRated ★ 2.0
Good BoyRated ★ 2.5
Reflection in a Dead DiamondRated ★ 4.0
The Go-to RestaurantRated ★ 1.0
First SummerRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 3.0
- The Last Package for MamaRated ★ 2.0
The Law of Extinction of PainRated ★ 2.0