Movies
Ratings
166
Begin AgainRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0