Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0