Titles you rated
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Just YouRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 2.5- Incomplete LifeRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0