Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Because I Love YouRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5