Movies
Ratings
113
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Young AdultRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 2.5
Mary PoppinsRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0