Movies
Ratings
85
BrokerRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0