Titles you rated
We Are Who We AreRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 1.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 1.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.0
PastaRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5