Titles you rated
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
CasinoRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 2.5