Series
Ratings
43
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5