Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 4.5