Movies
Ratings
350
The SuspectRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
OculusRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 3.0
CJ7: The CartoonRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
My WayRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0