Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
Monster HuntRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0