Movies
Ratings
159
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
BabeRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0