Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 5.0