Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Rose of VersaillesRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 1.5
The MarvelsRated ★ 3.0
Anyone But YouRated ★ 3.0