Series
Ratings
143
La PalmaRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Knight FlowerRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.5
Cable GirlsRated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
Love Catcher 2Rated ★ 3.5
Love Catcher in SeoulRated ★ 2.0
Love Catcher in BaliRated ★ 2.0
Love CatcherRated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5