Series
Ratings
269
Love in the CloudsRated ★ 4.5
Older SisterRated ★ 4.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Princess JellyfishRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.5
My Dear ExesRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0