Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- SAKRARated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0